Jsem profesionální fotografka a videografka, studuju na VŠE a dělám manažerku pro foto a video departament GEO.PRO v Praze. Fotografií se zabývám již od malička. Dnes mám velice aktivní společenský život, navštěvuju spoustu eventu a akcí v Praze a České republice. Rada cestuju po celém světě a velmi často komunikuju s lidmi. Velká fotografická zkušenost mě přivedla k tomu, čím se dnes zabývám. Podle mého názoru je pozorování fotek jednou z nejlepších cest, jak si udržet naše vzpomínky čerstvé.

V dnešní době počítačů často zapomínáme na tisk fotek, což mně přijde jako velká škoda… Právě proto jsem našla lepší a modernější cestu, jak vytisknout oblíbenou a důležitou vzpomínku. Přemýšlela jsem o tom, že tisk fotografií na dřevo dodává obrazům více života a celkově mění jejich vzhled, de facto vytváří novou, zajímavou a velice pěknou vzpomínku.

A tady začíná historie WoodPorn. Nemohla jsem přestat přemýšlet nad tiskem na dřevo, a tak jsem během měsíce prostudovala, jak se dá se dřevem pracovat. Pronajala jsem si malou garáž v Praze a začala jsem pracovat…Za ten rok, co žije WoodPorn, jsem si stihla pořídit větší dílnu, pracovníky na manuální výrobu obrázků a velký počet stálých a důležitých zákazníků. Zaleží mně na kvalitě toho, co dělám a nabízím lidem. Celý svůj byznys se snažím vést pouze s kvalitním materiálem a jako fotografka nabízím nejen tisk, ale i focení a retuš fotografií.

Elizaveta Korotkova

Máte nějaké dotazy? Pokud ano, dejte nám vědět…

11 + 10 =