Mohu vytisknout dárkový poukaz? 
Pokud jste si již koupili, nebo si plánujete koupit dárkový poukaz, pak máme v nabídce předlohu k vytištění.

Nabízíte editaci fotografií?
Ano, nabízíme. Žádost o editaci stačí podat obyčejným e-mailem. Přidejte si další 1-3 pracovní dny k výrobnímu času vaší zakázky, protože vám budou odeslány náhledy ke schválení.

Zahrnuje můj fotoobraz také stojan?
Všechny malé velikosti budou mít možnost přidat dřevěný stolní stojánek.

Nabízíte také předtiskové náhledy?
Ano, nabízíme! Lze si to vyžádat ve vaší objednávce. Pokud vaše objednávka vyžaduje náhledy, pak se čas výroby počítá až poté, kdy náhledy schválíte. Pokud je požadován náhled, pak vám náš tým služeb zákazníkům pošle email do 1-3 pracovních dnů.

Bude můj fotoobraz vypadat přesně jako foto/ilustrace?*
Tiskneme na dřevo. Výrazný charakter, chyby a letokruhy každého plátna se spojí s vaší fotografií, a tím vytvoří jedinečnou fotografii. Vzhledem k tomu, že nepoužíváme bílý inkoust, tak jakákoli bílá ve vašich fotografiích bude mít přirozenou barvu dřeva. Tímto se dodá teplý, přírodní a “nažloutlý” tón celé vaší fotografii. Prosím, berte toto na vědomí. Nebude to přesná replika. Bude to vypadat ještě lépe!  *Na požadavek uděláme bílý inkoust

Nabízíte také atypické velikosti dřevěných fotografií?
Pokud je konkrétní velikost/poměr, který hledáte a který není v naší nabídce na webu, pak nabízíme velikosti na míru. Jelikož se toto považuje za produkt se speciální objednávkou, tak prosím vezměte na vědomí, že doba výroby je 2-3 týdny. Dřevěné fotografie na míru nemají nárok na slevy a reklamní akce.

Jak si připevním svůj fotoobraz na stěnu?
Vytvořili jsme dva otvory na zadní straně pro možnost umístění portrétu i krajiny, abyste si mohli snadno nasadit své plátno na šroub na stěně. Nástěnné šrouby jsou součástí každé objednávky.

Jak mám o své fotografie pečovat?
Když vylijete kávu nebo džus, jednoduše to utřete hadříkem. Jen obraz otřete, nezanechá to žádné skvrny.