Co je nejdůležitější věc v mých obrazech na dřevě? ????Proč si opravdu zasloužily????, aby se nazývaly obrazy, a ne «plaňky na plotě”????? Proč jsou jejich náklady přesně takové a ne nižší?????

 
????Obraz není aplikován na chaoticky naskládané desky způsobem plotu. Každý dřevěný prvek je vybrán tak, aby zvýraznil fotografii, takže obraz a textura jsou neoddělitelným celkem a dokonale se doplňují.
 
????Hluboké křivky reliéfu, jeho jedinečné linie, vytváříme centimetr po centimetru ručně. Odstraňujeme veškerý přebytek a odhalujeme pravou krásu stromu.
 
????Každé vlákno pečlivě zpracováváme štětcem: aplikujeme několik vrstev ekologické barvy a laku. Pomáhá nám to poskytnout veškeré podmínky pro dosažení vynikajícího výsledku.
 
????Pokud opravdu chcete obrázek na dřevě, ale jste připraveni být spokojeni s jednodušší možností, jsme připraveni tuto možnost pro Vás udělat. Jedná se bud‘ o celodřevěnou desku, nebo levnější variantu pozadí. Nebude to tak exkluzivní a působivé, ale lacinější až o 30% proti běžným nákladům.
 
????Obrazy můžete odkázat na děti a vnoučata. Protože dřevo je pečlivě připravené a vysoce kvalitní barvy a laky zajišťují zachování po mnoho let.
 
????Nákupem našeho obrazu na dřevě získáte exkluzivní vysoce kvalitní věc s opravdovou jedinečností, nabitou našim nadšením a inspirací.
 

Woodporn.cz